SKIP_TO

Zagraj w Bombak z Heniutkiem. Rozegraj partię na trójkątnych polach

Cykliczne spotkania w przedostatnie środowe popołudnie każdego miesiąca dla osób powyżej 16 lat. Gra planszowa na oryginalnej, ręcznie robionej drewnianej planszy. Nauka podstaw gry, rozegranie partii, rozmowa o historii gry. Gra przewidziana dla maksymalnie dwóch osób. Biblioteka oferuje możliwość zagrania z pracownikiem biblioteki, który ukrywa się pod pseudonimem Heniutek i gra już od ponad dekady. Zapisy mailowe lub telefoniczne w Filii nr 1 do 21.05.2024 roku.

Aktualności

Na zdjęciu stos gier planszowych ułożonych na stoliku. Na górze tabliczka informacyjna - niebieskie tło, biały napis: "Zgrana biblioteka. Strefa gier planszowych w tej bibliotece jest objęta patronatem wydawnictwa Rebel". T_ARROW_UP „Zgrana biblioteka" w Filii nr 20
Mamy dla Was jeszcze więcej planszówek!
Wszystkie aktualności

© 2024 Biblioteka Kraków. Wszystkie prawa zastrzeżone.