SKIP_TO
rozGRYwki 12 kwietnia 2024

„Zgrana biblioteka" w Filii nr 20

Mamy dla Was jeszcze więcej planszówek!

Filia nr 20 (ul. Opolska 37) w 2023 roku wzięła udział w programie wydawnictwa REBEL „Zgrana Biblioteka”, którego celem jest promowanie gier planszowych w bibliotekach.

W ramach realizacji programu w październiku dostępna była wystawka promująca gry planszowe w filii. Dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym przygotowano warsztaty z wykorzystaniem dostępnych gier. Następnie, 15 października, odbył się turniej gier familijnych.

Dzięki temu otrzymaliśmy pakiet najpopularniejszych gier wydawnictwa REBEL. Wszystkie gry dostępne są do wypożyczenia w Filii nr 20 (ul. Opolska 37).

Pamiętaj!
  • W naszych filiach odbywają się rozGRYwki gier planszowych. Aktualny harmonogram znajdziesz w wydarzeniach.

• Zapraszamy do wypożyczalni gier planszowych, w której każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Mamy szeroki wybór gier: od gier strategicznych przez edukacyjne, literackie, historyczne, przygodowe, po rodzinne i imprezowe.

Polecane wydarzenia

8 maja T_ARROW_UP Gramy w planszowe! 17.00 - 19.00 Filia nr 48 | os. Bohaterów Września 26
11 maja T_ARROW_UP Gra–my! 10.00 - 13.00 Filia nr 56 Odział dla dzieci | os. Zgody 7
Wszystkie wydarzenia

© 2024 Biblioteka Kraków. Wszystkie prawa zastrzeżone.