SKIP_TO
2 kwietnia 2024

Akcja dla zwierzaków – książka za karmę

20 kwietnia organizujemy zbiórkę w naszych filiach.

Zachęcamy do udziału w akcji! Dołącz do nas!
Zbiórkę prowadzimy dla zwierzaków będących pod opieką Stowarzyszenia Dog Rescue.

Tego dnia zbieramy lekarstwa, legowiska, suchą i mokrą karmę, zabawki, smycze i inne akcesoria dla psów i kotów. Darczyńcy w ramach podziękowania otrzymają książki.

Akcja odbędzie się  w poniższych lokalizacjach:

• w godzinach 9:00–14:00:

Biblioteka Główna ul. Powroźnicza 2
Filia nr 31 ul. J.K. Przyzby 10

Filia nr 49 os. Tysiąclecia 42
Filia nr 50 os. Kościuszkowskie 5

Filia nr 56 os. Zgody 7

Filia nr 21 ul. Królewska 59 (w godz. 9:00–18:00).

Dodatkowo zapraszamy na spotkanie towarzyszące:

20 kwietnia, godz. 12:00, Biblioteka Główna (ul. Powroźnicza 2)
Psy wsparcia emocjonalnego. Spotkanie z behawiorystką Katarzyną Harmatą i jej psami.

Zen, Lara, Ciri – tak nazywają się pieski, które można spotkać na lotnisku w Balicach. To psy wsparcia emocjonalnego, mają relaksować pasażerów, uspokajać przed odlotem, jeden z nich potrafi nawet wyszukać w tłumie osoby z podwyższonym poziomem hormonu stresu. Ich opiekunką jest Katarzyna Harmata – instruktorka szkolenia psów i behawiorystka zwierzęca, specjalizuje się w terapii zachowań lękowych i stresu u psów. Autorka książki Know hau. Radość na czterech łapach.

Zapraszamy!

© 2024 Biblioteka Kraków. Wszystkie prawa zastrzeżone.